Červen 2011

Nějaké ty ilustrační blbůstky

18. června 2011 v 20:13 | Shav |  Má obskurní tvorba
Tak tedy nastal čas. Nastal ten správný čas, abych vás opět zahtlila svými čáravými výplody a výhlody. Momentálně se zaměřujina ilustrace pohádek. Upřímně doufám ,že bych dětem nezpůsobila psychický šok...

Tenhle vykuk je stromový muž, který bydlí nedaleko březového hájku. Obvykle vylezá večer před setměním a když se poštěstí, tak poťouchle sleduje navštěvníky lesa ze své skrýše.
A tady tenhle, to je takový ten ptáček jarabáček, který svým zpěvem oživí kdejakou pohádku.

Školní videjo z šálku pořádně horkýho časovýho presa

3. června 2011 v 21:00 | Shaf |  Vide(j)a a animace
Tak si vemte, co já to mám za těžký a pracný život nervózního studentíka. Učím se na vysokou školu, maturitu (předčasně?) a navíc mne ti školní rádoby kantoři a profesoři milerádi zaměstnávají nějakou tou rádoby prácičkou.
Ano, náhodou se citlivá ouška učitelů v mém oboru zaslechla, že můj animovaný film je nyní v celostnátním kole a na základě toho milí pedagovové vydedukovali, že jsem pravděpodobně schopna udělat a vlastními prostředky taktéž vytvořit nějaký film, který by se alespoň šmahem dotkl naší školy a budoucím uchazečům by tak mohl reflektovat danou školní atmosféru a případně upoutat...
Bohužel časový limit byl poněkud krátký a tak vám i sobě s lítostivu slzou na krajíčku oznamuji, že video pod textem je jen pouze taková "demoverze" videa, které bude při propagačních akcích prezentovat naši školu. Tuto verzi spatří část náchodských a hronovských obyvatel dne 6.6. na vernisáži školy.. ( děkuji ti ó Bože milý, že nemusím míti proslov)

Tedy, milí čtenářové, sosejte a odpuste technické nedostatky.
Obrázkový odkaz je nefunkční, proto doporučuji kliknout na tento odkaz : http://www.youtube.com/watch?v=N1HEAfss8nI