Březen 2011

Poslední smích

15. března 2011 v 19:36 | Shav |  Má obskurní tvorba
kdo se směje naposled, ten
a) se směje nejlíp
b) ten se směje o samotě
c) toho už neslyšíme
d) ten se leckdy nesmějeNesplňuju standardy - Nejsem s vámi, jsem proti vám!

15. března 2011 v 12:37 | Shav |  Slinty kolem
Sice to není žádná novinka, ale nějak jsem své kruté zjištění ventilovat musela.Ať prostřednictvím svých blogu, či sarkastických poznámek.
Dnešní doba je zkrátka doba naprosté dokonalosti, hladkosti a tupé davové jednoty.Ten, kdo má více než padesát kilo, není příliš krásný, nechodí do vyhlášených music barů, nepije ten supercollnejlepšínejvodvazovějšízelenomodrorůžovočervenej alkohol, nenosí oblečení podle imaginárních standardů a idejí a jednoduše řečeno netrpí tzv. neurózou dokonolasti se podle všeho má cítit naprosto zahanben, odvrácen atd..

Zhubneš a jsi naše.

Tak schválně, kolik vážíte a jaképak tukové polštáře se vám už podařilo eliminovat, či naopak ještě přibrat?
Občas má někdo pocit, že pokud není ideálně hubený a jeho postava nedisponuje perfektními proporcemi a ideálními tvary, nemůže mít partnera podle svých představ a musí se tak snižovat "nižší kategorii", která mu příliš nesympatizuje.
Pod vlivem okolí se zkrátka i z lidí s postavou krásně normální, či s lidí s postavou krásně ženštěji, či roztomile mužněji obalenější stávají neurotičtí chudáci, kteří bez dostatečných vrstev tlustého a volného oblečení nevykročí ani před dům a celé dny se pak topí ve výčitkách z vlastní fiktivní nedokonalosti.

Tak to vypadá, že nosíš něco s babiččina šatníku..

Po těle samotném jsou tu elementy, které tělo samotné zakrývají.Ať se podíváte do jakéhokoliv obchodu, který je frekventovaně navštěvován velkou masou lidí, nacházíte svršky většinou velmi podobné, které dodržují určitá pravidla co se týče dostupné velikosti oblečení, barvy a střihu.
Pokud vaše ego chce nalézti oblečení vašemu oku bližší, je nutno sáhnout hlouběji do kapsy, či strávit celé dny přehrabováním se v sortimentech second handu.
A co se velikostí a střihů týče, každý se zkrátka do žížalých jeansů, či hadího trika neoblékne.A nemusí to být ihned kvůli našim lepším proporcím, těm proporcím, kterým disponujeme narozdíl od těch, kteří o sebe v posteli naráží kostmi.
Příčinou tohoto "problému" může být například jiná stavba postavy, každý máme trochu jiné proporce a odlišené tvary.
A nemluvě o tom, že každému se rozhodně nelíbí kýčovitý Mickey Mouse (nemyslím tím Disneyho animáka 20. století), či tuctové flitry, ze kterých každému přechází zrak.

Cítim se tlustě a vyčerpaně, raději snad zanechám toho plkání, koupím se nějaké růžové tričko s Mickey Mousem, udělám si gelové nehty, zajdu na solárko, svou měděně hnědou barvu vlasů přeměním na peroxidovou blond a hlavně zhubnu, třeba mě pak bude mít "raději"..

A pokud jste utopeni v mase - přátelé nemáte vy, ty má váš úspěch. Jako v týhle písničce :)